Szkolenie bliżej Bałtyku

Największe miasto Pomorza Zachodniego nie weszło do czołówki najlepiej rozwiniętych ośrodków w Polsce, co nie

Największe miasto Pomorza Zachodniego nie weszło do czołówki najlepiej rozwiniętych ośrodków w Polsce, co nie znaczy, że można lekceważyć Szczecin. Sala szkoleniowa przydaje się tam często, albowiem w mieście nie brakuje ludzi ambitnych, którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje.

W dobie wzrostu bezrobocia jest to szczególnie istotne. Dlatego właśnie urzędy pracy chętnie organizują zajęcia dla osób, które mają szansę zdobyć zupełnie nowe umiejętności.

W szczecińskiej sali znajduje się wszystko to, co jest potrzebne, by przekazywać ludziom wiedzę na wysokim poziomie. Obiekt jest komfortowy, wyposażony w wygodne fotele i bezprzewodowy dostęp do internetu.

Dobre nagłośnienie i akustyka sprawiają, że każde zdanie prelegenta dotrze do uczestników zajęć. Na dużym ekranie wyświetlać można filmy dydaktyczne oraz prezentacje slajdów.

Wszystko to w atrakcyjnej cenie, polecamy więc odwiedzić Szczecin. Sala szkoleniowa czeka na najemców 12 miesięcy w roku, a w okresie wakacyjnym można liczyć na dodatkowe upusty.